Послуги

Земляні роботи

Це комплекс робіт (заходів), пов'язаних з вийманням (розробленням), переміщенням і укладанням, а в разі потреби, з розрівнюванням та ущільнюванням ґрунту у відвал або інше визначене місце, а також, це один із видів будівельних робіт.

Розрізняють земляні роботи: - підготовчі. Полягають у розчищені майданчиків від чагарів, лісу, викорчовуванні пнів, зниженні рівня ґрунтових вод, осушуванні ділянки, розпушуванні твердих, мерзлих і скельних ґрунтів. - тимчасові. Полягають у створенні земляних споруд (котлованів, траншей, перемичок та ін.), планування будівельних майданчиків, підготовка основи будинків і споруд (наприклад, закріплення і/або ущільнення ґрунтів).

До земляних робіт вiдносяться

- Зняття рослинного шару
- Очищення території
- Розробка ґрунту
- Розробка виїмок та влаштування насипів
- Вивезення ґрунту
- Вертикальне планування
- Очистка від чагарникової порослі, викорчовування пнів дерев
- Улаштування дорожнього полотна
- Зведення земляного полотна
- Ущільнення ґрунту
- Розробка котлованів, траншей.

Земляні роботи виконуються механізованим засобом – що є найбільш ефективно для вирішення питань, пов`язаних з навантажувально-розвантажувальними та земляними роботами. Продуктивність роботи екскаватора в 240 разів більше, ніж при роботі вручну. Тому економія в часі та кількості задіяних сил дає реальну можливість зекономити кошти, які виділяються на будівництво, порівняно з витратами на роботу, що виконується людиною вручну.

Наша Технiка

Використання спецтехніки дозволяє виконувати земляні роботи незалежно від погодних умов. А також, це зменшує вплив людського фактору та заощаджує ваш час. Будівельна техніка дозволяє виконувати роботи у важкодоступних місцях. Прокладка комунікацій у траншеях за допомогою екскаватора дозволяє вести роботи у перетнутій місцевості, навіть з наявністю невеликих корінців рослин.

Екскаватор

Це – самохідна землерийна машина для виймання, навантаження на транспорт та переміщення м'якого ґрунту, гірської породи, будівельного сміття тощо. Він обладнаний гідравлічним підйомником з ковшем, який може бути використаний для риття траншей та котлованів. За його допомогою можливо пересипати ґрунт на невелику відстань. По ходовому устаткуванню ми використовуємо гусеничні екскаватори та траншеєкопачi до трьох метрів глибиною.

З ємністю:

- основного ковша - 0,4-6 м3 (25 см)
- другі - 0,4-0,5 м3 (35 см)
- треті - 0,1-0,3 м3 (60 см)

Самоскиди

Це - вантажний автомобіль з кузовом, що механічно (як правило, гідравлічно) нахиляється для вивантаження вантажу. Самоскиди застосовуються для перевезення навалювальних чи сипких, або інших вантажів, придатних для такого вивантаження, яке проводиться за допомогою їх перекидання з кузова.

Хоча вантажопідйомність самоскида менша, ніж у аналогічної вантажівки з фіксованою вантажною платформою, проте самоскиди вигідні через скорочення часу на розвантаження. Спецтехніка пристосована як до поганих доріг, так і для абсолютного бездоріжжя. При цьому, час пересування між ділянками й час затрачений на завантаження/розвантаження мінімальний.

Копання траншей під кабель зі зворотним засипанням

Це складна робота, яка вимагає зосередження і високу точність її виконання. До цього питання слід підійти відповідально.

Копання траншей під кабель та зворотне їх засипання здійснюється нашими робітниками як вручну так і за допомогою спеціальної техніки оперативно і якісно. А головне, в максимально короткі терміни.

Наша компанія здійснює такий вид робіт з урахуванням всіх технічних характеристик ділянки.

Риття котлованів під фундамент — основа будь-якого будівельного проекту

Риття котлованів — це перший початковий етап під будівництво будинку або будь-якої іншої споруди без якого неможливе подальше будівництво. Від цього залежить і правильна укладка фундаменту, і весь проект загалом.

Фундамент – основа споруди на який лягає все навантаження будівлі. Говорячи про важливість цього виду робіт, не слід забувати, що якість майбутньої будови безпосередньо залежить від професійного проведення земляних робіт, риття котлованів і укладання повноцінного, якісного фундаменту. Технологія риття котлованів також передбачає встановлення сходів-драбин або цілих сходових прольотів. Як правило, такі роботи повинні виконувати тільки досвідчені фахівці з високим рівнем кваліфікації.

При ритті котлованів ми використовуємо сучасну спеціалізовану техніку:
бульдозер
екскаватор
та інше землерийне обладнання

Фахівці нашої компанії зможуть врахувати всі особливості майбутнього фундаменту, правильно зміцнити стінки і забезпечити проведення робіт на професійному рівні.

Вивіз будівельного сміття

У нашому арсеналі великий практичний досвід у сфері мувінгових послуг як по Бiлiй Церквi і областi, так і по всій Україні. Наша компанія здійснює вивезення будівельного сміття по Бiлiй Церквi та області.

Якщо замовник здійснює монтажно-демонтажні роботи, велике будівництво або перевезення сипучих матеріалів і будсміття, компанія надасть у його розпорядження будь-який спеціалізований транспорт з нашого автопарку: ГАЗель, ЗІЛ, КАМАЗи та іншу спецтехніку.

При бажанні замовника ми надаємо техніку і послуги досвідчених вантажників цілодобово і з будь-якого району м.Бiла Церква та будмайданчиків.